/Soru Cevap
Soru Cevap2019-05-30T03:03:32+00:00

Ürünü firmamızda elden teslim alabilir ya da kargo firması ile adresinize gönderebiliriz.
Bizler adresinize teslim edebiliriz.
Firmamıza gelerek ürününüzü teslim alabilirsiniz.
Makinalarımızı deneme yöntemi ile burada test edebilirsiniz.
Sınırsız bilgi alabilir, hangi makinanın size uygun olduğunun analizini yaptırabilirsiniz.
Yağ çıkarma makinaları sizlerin isteğine özel olarakta üretilebilmektedir.

Makinalarımızın garantisi 1 yıldır. Teknik servis garantisi 2 yıldır. Tüm makinelerimizin teknik bakımları yapılmştır. Kullanıma hazır fabrika çıkışlıdır. Tüm makinalarımız çeşitli testlerden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır.

Çörek Otu, Ayçiçeği, Aspir, Kanola, Kabak Çekirdeği, Kavun Çekirdeği, Palmiye Tohumu, Kimyon Tohumu, Üzüm Çekirdeği, Kişniş Tohumu, Hindistancevizi, Defne Tohumu, Kayısı Çekirdeği, Susam, Fındık, Yer Fıstığı, Ceviz, Haşhaş, Keten Tohumu, Fındık, Badem, Fıstık, Jajoba, Hardal Tohumu, Isırgan Otu Tohumu, Ahududu, Biber Tohumu, Domates Çekirdeği, Gül Tohumu, Jatropa, Kabak Çekirdeği, Kakao Bitkisi, Kavun Tohumu, Soya Fasulyesi, Yaban Mersini Tohumu, Fıstık Yağı Vb. Tohumların Yağlarını Rahatlıkla Çekebilirsiniz.

Örneğin Başlıca Ortalama Aşağıdaki Gibi

Nar 1 Kg > %10 Yağ Çıkar

Hindistancevizi 1kg > %55 Yağ Çıkar

Satılan Ürünlerimizde Bozulma-Kaybolma Durumunda Yedek Parça Satışı Yapılmaktadır. Bunun Dışında Haricen Yedek Parça Satışı Yapılmamaktadır. İlgili Ürünün Sayfasında Yedek Parçalarını Bulabilir Ve Bizden Temin Edebilirsiniz.

Ödemelerimizi Nakit Olarak ya da Dolar- Euro – TL Olarak Banka Hesabımıza Eft Yapabilirsiniz. Bunun Dışında Hiçbir Şekilde Çek – Senet Ve Taksitli Satışımız Yoktur. Ürünlerimizin ödemesini nakit olarak ödeyerekte firmamızdan  teslim alabilirsiniz.

– Yüksek ve Düşük Voltajla Kaynaklanan Elektiriksel Sorunlarda Garanti Dışıdır.

– Düşük Devirde Çalışırıp Motor Bozulmalarında Garanti Dışıdır.

– Tohum Hazinesi içinde tohum dışında Taş,Demir, v.b. parçalrın çıkması.

– Rezidansı su ile temas etmesi.

Yağını çıkarmak istediğiniz ürüne göre makina önerebiliriz. Bunun yanı sıra, ne kadar zaman da ne kadar yağ çıkarmak istediğinize bağlı olarakta çeşitler değişebilir. Örneğin büyük bir yağ fabrikası çalıştırıyorsanız sanayi tipi  AOP 8150 Profesyonel Soguk Pres Yağ Makinesi Cold Oil Press 150kg Saat ürünümüzü önerebiliriz.

Evde kendi yağınızı kendiniz çıkarmak isterseniz de ev tipi yağ çıkarma makinalarımız tam size göre : AOP 1530 Soguk Pres Yağ Makinesi Cold Oil Press 30kg Saat